Skånekretsen Malmö

Skånekretsen

Skånekretsen omfattar Skåne län.


Aktuella aktiviteter 2021
3 februari - Kostnadsfri digital juridikutbildning


2020
4 december
- Julbord på Boulebar i Malmö
20 oktober - Kostnadsfri juridikutbildning med Peter Signäs
3 april - Årsmöte i Malmö - endast årsmöte kl 10.30
17 mars - Information/utbildning/AW på Café Live. OBS, INSTÄLLT!
26 februari - Extra föreningsstämma
28 januari - Utbildning på Café Live "Bra vs. dålig brf"

 

 
Styrelse
Anders Persson - ordförande
Fastighetsmäklare Anders Persson AB, Limhamn
tel 040-739 30, anders@landgren-jonsson.se

Ulf Lindwall - vice ordförande
Magntorn & Lindwall, Lund
tel 046-14 82 00, ulf@magntorn-lindwall.com

Jennie Hallonqvist - sekreterare
Hallonqvist Fastighetsbyrå AB, Limhamn
mobil 0704-01 31 80, jennie.hallonqvist@hallonqvist.se

Anette Andersson - styrelseledamot/utbildning
Bjurfors, Malmö
mobil 0708-73 83 63, anette.andersson@bjurfors.se

Dan Eliasson - styrelseledamot/utbildning
Fastighetsmäklare Hettinger AB, Lund
tel. 046-211 71 30, dan@hettinger.se

Paula Mogensen, styrelseledamot/medlemsvård
by Mogensen Fastighetsbyrå, Ystad
mobil 072-233 17 11, paula@bymogensen.se

Emma Gustafsson, suppleant/medlemsvård
Hemnia Fastighetsförmedling, Yngsjö
mobil 0733 - 95 05 82, emma@hemniafast.se

 


Kretsstadgar

Årsmötesprotokoll 2020

Årsmötesprotokoll 2019

Årsmötesprotokoll 2018

Årsmötesprotokoll 2017

Årsmötesprotokoll 2016

Årsmötesprotokoll 2015

Årsmötesprotokoll 2014