Sökformulär

Skånekretsen

Skånekretsen omfattar Skåne län.

Aktuella aktiviteter 2017

27 juni - Heldagsutflykt till Danmark.
23 mars - Årsmöte i Malmö.
8-10 februari - Cruise Köpenhamn – Oslo t/r.


2016
23 november - I
nformation om Hemnetaffären m.m. kl.13.00, på Malmö Live.
11 november - Utbildning samt AW i Malmö
21 september - Affärsnätverk Malmö
26 maj - Resa till Danmark
12 maj - Årsmöte i Helsingborg
 

2015
2 juni - Lunchmöte med Magnus Bäckström, Willis, på Marina Plaza.
22 maj - Trekrets Årsmöte i Tylösand.
 

Styrelse

Anders Persson - ordförande, utveckling/policy, juridik, marknadsföring, press
Fastighetsmäklare Anders Persson AB, Malmö
tel 040-739 30, anders@landgren-jonsson.se

Ulf Lindwall - vice ordförande, utveckling/policy, utbildning
Magntorn & Lindwall i Lund
tel 046-14 82 00, ulf@magntorn-lindwall.com

Catarina Löfberg - kassör, ekonomi
Mäklarhuset Löfberg & Co AB, Trelleborg
tel 0410-404 00, catarina.lofberg@maklarhuset.se

Anette Andersson - vice kassör, ekonomi, utbildning
Mäklarhuset Limhamn
mobil 0733-60 46 44, anette.andersson@maklarhuset.se

Dan Eliasson - utbildning
Fastighetsmäklare Hettinger AB, Lund
tel. 046-211 71 30, dan@hettinger.se

Paul Boklund - sekreterare, klubbmästare, medlemsvård
Mäklarhuset Limhamn
mobil 070-512 60 98, paul.boklund@maklarhuset.se


Henrik Norberg - suppleant, utbildning, medlemsvård
Mäklarbyrån, Helsingborg
tel. 042-14 88 00, henrik@maklarbyran.se

Kretsstadgar

Årsmötesprotokoll 2016

Årsmötesprotokoll 2015

Årsmötesprotokoll 2014