Sökformulär

Skånekretsen

Skånekretsen omfattar Skåne län.








 

Aktuella aktiviteter 2018

6 april - Årsmöte och utbildning i Malmö, se inbjudan!
17 januari - Utbildning i Malmö
 

2017

7 november - "Lunchmöte" i Lund
27 juni - Heldagsutflykt till Danmark
23 mars - Årsmöte i Malmö
8-10 februari - Cruise Köpenhamn – Oslo t/r

 

2016

23 november - Information om Hemnetaffären m.m. kl.13.00, på Malmö Live
11 november - Utbildning samt AW i Malmö
21 september - Affärsnätverk Malmö
26 maj - Resa till Danmark
12 maj - Årsmöte i Helsingborg
 

 

Styrelse

Anders Persson - ordförande, utveckling/policy, juridik, marknadsföring, press
Fastighetsmäklare Anders Persson AB, Malmö
tel 040-739 30, anders@landgren-jonsson.se

Ulf Lindwall - vice ordförande, utveckling/policy, utbildning
Magntorn & Lindwall i Lund
tel 046-14 82 00, ulf@magntorn-lindwall.com

Henrik Norberg - sekreterare, utbildning, medlemsvård. administration
Mäklarbyrån, Helsingborg
tel. 042-14 88 00, henrik@maklarbyran.se

Catarina Löfberg - kassör, ekonomi
Mäklarhuset Löfberg & Co AB, Trelleborg
tel 0410-404 00, catarina.lofberg@maklarhuset.se

Anette Andersson - utbildning
Mäklarhuset Limhamn
mobil 0733-60 46 44, anette.andersson@maklarhuset.se

Dan Eliasson - utbildning
Fastighetsmäklare Hettinger AB, Lund
tel. 046-211 71 30, dan@hettinger.se

Paula Mogensen
by Mogensen Fastighetsbyrå, Ystad
mobil 072-233 17 11, paula@bymogensen.se

Mikael Gröndahl, suppleant
Svensk Fastighetsförmedling, Höllviken
mobil 0708-46 61 42, mikael.grondahl@svenskfast.se


Kretsstadgar

Årsmötesprotokoll 2017

Årsmötesprotokoll 2016

Årsmötesprotokoll 2015

Årsmötesprotokoll 2014