Sökformulär

Mellansvenska kretsen

Mellansvenska kretsen omfattar Södermanlands län, Östergötlands län, Värmlands län, Västmanlands län och Örebro län.

Aktiviteter 2018

12-15 april - Utbildning i Dubrovnik, se inbjudan!
15 mars - Årsmöte i Örebro, se inbjudan!


2017

7 december - Utbildning och lunch i Västerås
30 november - Utbildning och lunch i Norrköping
20 april - Utbildning och lunch i Västerås
7 mars - Årsmöte i Norrköping

2016

9-11 oktober - Utbildning och kryssning till Helsingfors
12 maj - Årsmöte, guidning och lunch i Vadstena


Styrelse

Margaretha Humble - ordförande, policyfrågor
Fru Humble´s, Västerås
tel 021-444 10 12, margaretha@fruhumble.se

Bengt Hollaus - vice ordförande
Aroseken Mäklarna, Västerås 
tel 021-17 91 10, bengt.hollaus@aroseken.se

Petter Klefbeck - sekreterare, IT-frågor
ERA Bostadsmaklarna, Norrköping
tel 011-10 40 50, petter.klefbeck@erasweden.com

Tommy Malmros -  utbildningsansvarig
Tommy Malmros Mäklarbyrå AB, Norrköping
tel 011-13 77 44, tommy@malmrosmaklarbyra.se

Petra Kemhagen, vice sekreterare
Fastighetsbyrån, Norrköping
tel 070-6077860, petra.kemhagen@fastighetsbyran.se
 

Anders Högström, ekonomiansvarig
Anders Högström Mäklarbyrå AB, Hammarö
tel 0707-388622, anders@maklarehogstrom.se

Gabriel Stener, vice utbildningsansvarig
Aroseken Mäklarna, Västerås
tel 0735-01 74 74, gabriel.stener@aroseken.se

Tommy Svensson - ersättare

Kretsstadgar

Årsmötesprotokoll 2017

Årsmötesprotokoll 2016

Årsmötesprotokoll 2015

Årsmötesprotokoll 2014